Senior Marketing Specialist

Kraków, Polska
Marketing
B2B
6
7
k PLN

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z branży [nazwa branży]. Nasze produkty/usługi [opis produktów/usług]. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu marketingowego i pomoże nam w dalszym rozwoju.

Obowiązki:

  • Tworzenie i realizowanie strategii marketingowych
  • Zarządzanie kampaniami marketingowymi
  • Opracowywanie materiałów marketingowych
  • Współpraca z agencjami marketingowymi
  • Analiza danych marketingowych
  • Monitorowanie trendów w marketingu

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku marketingowym (min. 3 lata)
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, psychologia)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i innowacyjność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.