Asystent Biura

Warszawa, Polska
Administracja
Zlecenie
3.5
4.6
k PLN

Jesteśmy [nazwa firmy], firmą z [nazwa branży]. Naszym celem jest [opis celu firmy]. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i będzie wspierać nas w codziennych obowiązkach biurowych.

Obowiązki:

  • Obsługa administracyjna biura
  • Organizacja spotkań i konferencji
  • Prowadzenie kalendarza i rezerwacja sal konferencyjnych
  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów biurowych
  • Obsługa poczty elektronicznej i korespondencji
  • Kontakt z klientami i kontrahentami
  • Bieżące porządkowanie biura

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy biurowej (min. 1 rok)
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i dokładność
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: [adres email]

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Asystent Biura

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Dodatkowe informacje:

  • Możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie do szkoleń
  • prywatna opieka medyczna

Zapraszamy do aplikowania!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.